Projekt organizacji ruchu na czas budowy stoiska handlowego

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sytuacji, w której prowadzone są prace mogące utrudnić ruch, konieczna jest jego reorganizacja. Nasza firma, ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie, świadczy najwyższej jakości usługi przygotowywania projektów organizacji ruchu. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, sporządzimy na przykład projekt organizacji ruchu na czas budowy stoiska handlowego, który będzie obejmował szereg kompleksowych rozwiązań.

W ramach naszych usług oferujemy:

  • pełen opis techniczny obejmujący ewentualne zagrożenia i utrudnienia oraz zakres planowanych robót;
  • plan orientacyjny w skali od 1:10000 do 1:25000;
  • plan sytuacyjny w skali 1:500 lub 1:1000;
  • plan lokalizacji wszelkich znaków pionowych i poziomych;
  • parametry geometrii drogi;
  • przewidywany termin wprowadzenia czasowej organizacji i przywrócenia stałej organizacji ruchu;
  • wsparcie przy wypełnianiu dokumentacji.

Oferujemy zatem Państwu całościowe rozwiązanie dotyczące organizacji ruchu. Biorąc na przykład projekt organizacji ruchu na czas budowy stoiska handlowego, zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi etapami, począwszy od przygotowania projektu, aż po wsparcie merytoryczne w sprawach związanych z wymogami formalnymi i uzupełnianiem koniecznych dokumentów. Wszystko po to, aby budowa przebiegała sprawnie, bez zbędnej zwłoki. 

Korzystając zatem z naszych usług, mają Państwo gwarancję wykonania zlecenia z najwyższą dbałością o jakość i szczegóły. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego dbamy o to, aby całość została wykonana w najkrótszym możliwym czasie z jak największą starannością. Po więcej informacji zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczących realizacji projektu. 

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!

+48 791 423 353

biuro@d-3projekt.pl

ul. S. Wojciechowskiego 42/155
02-495 Warszawa